0201ZK4R7BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZK4R7BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201ZK4R7BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 4.7PF 10V 0201
Podatkovni listi: 0201ZK4R7BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0201ZK4R7BBSTR
Številka dela 0201ZK4R7BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 4.7PF 10V 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 402361 pcs Podatkovni list 0201ZK4R7BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 0201ZK4R7BBSTR-ND
0201ZK4R7BBSTR/5K
0201ZK4R7BBSTR\5K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 4.7pF Thin Film Capacitor 10V 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 4.7pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0201ZK4R5BBWTR\500
0201ZK4R5BBWTR\500
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 4.5PF 10V 0201
Na zalogi: 5020 pcs
Prenesi: 0201ZK4R5BBWTR\500.pdf
RFQ
0201ZK5R6BBWTR
0201ZK5R6BBWTR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 5.6PF 10V 0201