0402YC221KAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YC221KAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402YC221KAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 16V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.0402YC221KAT4A.pdf2.0402YC221KAT4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402YC221KAT4A
Številka dela 0402YC221KAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 220PF 16V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1524571 pcs Podatkovni list 1.0402YC221KAT4A.pdf2.0402YC221KAT4A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 16V
Toleranca 220pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 0402YC221KAT4A Vodilni stil 0.022" (0.56mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 220pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 220PF 16V X7R 0402