0402YC223KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YC223KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402YC223KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.0402YC223KAT2A.pdf2.0402YC223KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402YC223KAT2A
Številka dela 0402YC223KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2058831 pcs Podatkovni list 1.0402YC223KAT2A.pdf2.0402YC223KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 478-1118-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije General Purpose