0402ZD473MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402ZD473MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402ZD473MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 10V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.0402ZD473MAT2A.pdf2.0402ZD473MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0402ZD473MAT2A
Številka dela 0402ZD473MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.047UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 490138 pcs Podatkovni list 1.0402ZD473MAT2A.pdf2.0402ZD473MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.047µF