0402ZD475MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402ZD475MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402ZD475MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.0402ZD475MAT2A.pdf2.0402ZD475MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0402ZD475MAT2A
Številka dela 0402ZD475MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 973524 pcs Podatkovni list 1.0402ZD475MAT2A.pdf2.0402ZD475MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.028" (0.71mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 0402ZD475MAT2A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose