0402ZD823KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402ZD823KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402ZD823KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.0402ZD823KAT2A.pdf2.0402ZD823KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0402ZD823KAT2A
Številka dela 0402ZD823KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412779 pcs Podatkovni list 1.0402ZD823KAT2A.pdf2.0402ZD823KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.082µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose