05085C104KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C104KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05085C104KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508
Podatkovni listi: 05085C104KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 05085C104KAT2A
Številka dela 05085C104KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167285 pcs Podatkovni list 05085C104KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0508 (1220 Metric) Druga imena 478-2897-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Bypass, Decoupling