05085C223KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C223KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05085C223KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508
Podatkovni listi: 05085C223KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 05085C223KAT2A
Številka dela 05085C223KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165368 pcs Podatkovni list 05085C223KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0508 (1220 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Bypass, Decoupling