06032U2R2CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06032U2R2CAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06032U2R2CAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.06032U2R2CAT2A.pdf2.06032U2R2CAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06032U2R2CAT2A
Številka dela 06032U2R2CAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198382 pcs Podatkovni list 1.06032U2R2CAT2A.pdf2.06032U2R2CAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.036" (0.91mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 06032U2R2CAT2A/4K
06032U2R2CAT2A\4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Ultra Low ESR Stopnja napak -
natančen opis 2.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2pF