06032U2R7CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06032U2R7CAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06032U2R7CAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 200V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.06032U2R7CAT2A.pdf2.06032U2R7CAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06032U2R7CAT2A
Številka dela 06032U2R7CAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 200V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223100 pcs Podatkovni list 1.06032U2R7CAT2A.pdf2.06032U2R7CAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 2.7pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija U
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca RF, Microwave, High Frequency
Ocene - Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 06032U2R7CAT2A Vodilni stil 0.036" (0.91mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra-Low ESR
Stopnja napak - Razširjen opis 2.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF Opis CAP CER 2.7PF 200V NP0 0603