0805YG224ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YG224ZAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805YG224ZAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0805
Podatkovni listi: 1.0805YG224ZAT2A.pdf2.0805YG224ZAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805YG224ZAT2A
Številka dela 0805YG224ZAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 691694 pcs Podatkovni list 1.0805YG224ZAT2A.pdf2.0805YG224ZAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose