0805YG475ZAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805YG475ZAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805YG475ZAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805
Podatkovni listi: 0805YG475ZAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805YG475ZAT2A
Številka dela 0805YG475ZAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 745657 pcs Podatkovni list 0805YG475ZAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 0805YG475ZAT2A-ND
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 4.7µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose