0805ZA101MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZA101MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZA101MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 10V NP0 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZA101MAT2A.pdf2.0805ZA101MAT2A.pdf3.0805ZA101MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZA101MAT2A
Številka dela 0805ZA101MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 10V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 100pF ±20% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose