0805ZC103KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZC103KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZC103KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZC103KAT2A.pdf2.0805ZC103KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZC103KAT2A
Številka dela 0805ZC103KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1264472 pcs Podatkovni list 1.0805ZC103KAT2A.pdf2.0805ZC103KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 0805ZC103KAT2A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF