0805ZC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZC103MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZC103MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 10V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZC103MAT2A.pdf2.0805ZC103MAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZC103MAT2A
Številka dela 0805ZC103MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 10V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1068630 pcs Podatkovni list 1.0805ZC103MAT2A.pdf2.0805ZC103MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 10000pF