0805ZD224KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZD224KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZD224KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X5R 0805
Podatkovni listi: 0805ZD224KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZD224KAT2A
Številka dela 0805ZD224KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 10V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 417194 pcs Podatkovni list 0805ZD224KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca 0.22µF
Debelina (maks.) X5R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 0805ZD224KAT2A
Vodilni stil 0.037" (0.94mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 0.22UF 10V X5R 0805