0805ZD225KAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0805ZD225KAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805ZD225KAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Podatkovni listi: 1.0805ZD225KAT4A.pdf2.0805ZD225KAT4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0805ZD225KAT4A
Številka dela 0805ZD225KAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 943565 pcs Podatkovni list 1.0805ZD225KAT4A.pdf2.0805ZD225KAT4A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-11519-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose