12065A392JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065A392JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065A392JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.12065A392JAT2A.pdf2.12065A392JAT2A.pdf3.12065A392JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12065A392JAT2A
Številka dela 12065A392JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 12065A392JAT2A/4K
12065A392JAT2A\4K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 3900pF