12065A3R0JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065A3R0JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12065A3R0JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3PF 50V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.12065A3R0JAT2A.pdf2.12065A3R0JAT2A.pdf3.12065A3R0JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12065A3R0JAT2A
Številka dela 12065A3R0JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3PF 50V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 3pF Aplikacije General Purpose