1206SA101JATME
AVX CorporationAVX Corporation
1206SA101JATME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206SA101JATME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1206
Podatkovni listi: 1206SA101JATME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206SA101JATME
Številka dela 1206SA101JATME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 1.5KV NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5844 pcs Podatkovni list 1206SA101JATME.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 100pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 100pF