1206SA121KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1206SA121KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206SA121KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Podatkovni listi: 1.1206SA121KAT2A.pdf2.1206SA121KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1206SA121KAT2A
Številka dela 1206SA121KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 120PF 1.5KV C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5537 pcs Podatkovni list 1.1206SA121KAT2A.pdf2.1206SA121KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.060" (1.52mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 120pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 120pF