12105C154JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12105C154JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12105C154JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 1.12105C154JAT2A.pdf2.12105C154JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12105C154JAT2A
Številka dela 12105C154JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 451711 pcs Podatkovni list 1.12105C154JAT2A.pdf2.12105C154JAT2A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 0.15µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Številka izdelka proizvajalca 12105C154JAT2A
Vodilni stil 0.037" (0.94mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 0.15UF 50V X7R 1210