12105C155KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12105C155KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12105C155KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1.5UF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 12105C155KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12105C155KAT2A
Številka dela 12105C155KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1.5UF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90550 pcs Podatkovni list 12105C155KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.5µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 1.5µF