12105C182JA19A
AVX CorporationAVX Corporation
12105C182JA19A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12105C182JA19A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1800PF 50V X7R 1210
Podatkovni listi: 12105C182JA19A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 12105C182JA19A
Številka dela 12105C182JA19A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1800PF 50V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4664 pcs Podatkovni list 12105C182JA19A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1800pF Aplikacije General Purpose