1808WC102JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1808WC102JAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808WC102JAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808WC102JAT1A.pdf2.1808WC102JAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808WC102JAT1A
Številka dela 1808WC102JAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5747 pcs Podatkovni list 1.1808WC102JAT1A.pdf2.1808WC102JAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 1000pF