1808WC102KA11A
AVX CorporationAVX Corporation
1808WC102KA11A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808WC102KA11A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808
Podatkovni listi: 1.1808WC102KA11A.pdf2.1808WC102KA11A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1808WC102KA11A
Številka dela 1808WC102KA11A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 56062 pcs Podatkovni list 1.1808WC102KA11A.pdf2.1808WC102KA11A.pdf
Napetost - ocenjena 2500V (2.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose