18121A102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121A102MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18121A102MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V NP0 1812
Podatkovni listi: 1.18121A102MAT2A.pdf2.18121A102MAT2A.pdf3.18121A102MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 18121A102MAT2A
Številka dela 18121A102MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 100V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1000pF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
18121A102JAT2A
18121A102JAT2A
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 1000PF 100V NP0 1812