18121A103JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18121A103JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18121A103JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V NP0 1812
Podatkovni listi: 1.18121A103JAT2A.pdf2.18121A103JAT2A.pdf3.18121A103JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18121A103JAT2A
Številka dela 18121A103JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 100V NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10000pF