18125C333KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125C333KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18125C333KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 50V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.18125C333KAT2A.pdf2.18125C333KAT2A.pdf3.18125C333KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18125C333KAT2A
Številka dela 18125C333KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 0.033µF