18125C334KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
18125C334KAZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 18125C334KAZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 50V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.18125C334KAZ2A.pdf2.18125C334KAZ2A.pdf3.18125C334KAZ2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 18125C334KAZ2A
Številka dela 18125C334KAZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 50V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.050" (1.27mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 18125C334KAZ2A/1K
18125C334KAZ2A\1K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination natančen opis 0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije Boardflex Sensitive