2220CC332KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220CC332KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220CC332KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 3300PF 630V X7R 2220
Podatkovni listi: 2220CC332KAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220CC332KAT1A
Številka dela 2220CC332KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 3300PF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4838 pcs Podatkovni list 2220CC332KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.130" (3.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 3300pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 3300pF