2220GA102KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220GA102KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220GA102KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 2KV NP0 2220
Podatkovni listi: 1.2220GA102KAT1A.pdf2.2220GA102KAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220GA102KAT1A
Številka dela 2220GA102KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 2KV NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59638 pcs Podatkovni list 1.2220GA102KAT1A.pdf2.2220GA102KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.130" (3.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose