2220GA152JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220GA152JAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220GA152JAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 2KV NP0 2220
Podatkovni listi: 1.2220GA152JAT1A.pdf2.2220GA152JAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220GA152JAT1A
Številka dela 2220GA152JAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1500PF 2KV NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4723 pcs Podatkovni list 1.2220GA152JAT1A.pdf2.2220GA152JAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.130" (3.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1500pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1500pF