2220HC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220HC102MAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220HC102MAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 3KV X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220HC102MAT1A.pdf2.2220HC102MAT1A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220HC102MAT1A
Številka dela 2220HC102MAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 3KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4065 pcs Podatkovni list 1.2220HC102MAT1A.pdf2.2220HC102MAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 1000pF