2220HC103KAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220HC103KAT1A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220HC103KAT1A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220HC103KAT1A.pdf2.2220HC103KAT1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2220HC103KAT1A
Številka dela 2220HC103KAT1A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 3KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88596 pcs Podatkovni list 1.2220HC103KAT1A.pdf2.2220HC103KAT1A.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.110" (2.79mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 2220HC103KAT1A-ND
2220HC103KAT1A/500
2220HC103KAT1A\500
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 10000pF