3640AC224MAT9AJ
AVX CorporationAVX Corporation
3640AC224MAT9AJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640AC224MAT9AJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 1KV X7R 3640
Podatkovni listi: 3640AC224MAT9AJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3640AC224MAT9AJ
Številka dela 3640AC224MAT9AJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 1KV X7R 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5982 pcs Podatkovni list 3640AC224MAT9AJ.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Zmogljivost 0.22µF