3640CA102MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
3640CA102MAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3640CA102MAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 630V NP0 3640
Podatkovni listi: 1.3640CA102MAT9A.pdf2.3640CA102MAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3640CA102MAT9A
Številka dela 3640CA102MAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 630V NP0 3640 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4970 pcs Podatkovni list 1.3640CA102MAT9A.pdf2.3640CA102MAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 3640 (9110 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) Zmogljivost 1000pF