5AK4R4CDAAI
AVX CorporationAVX Corporation
5AK4R4CDAAI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5AK4R4CDAAI
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.4PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 5AK4R4CDAAI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AK4R4CDAAI
Številka dela 5AK4R4CDAAI Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.4PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4200 pcs Podatkovni list 5AK4R4CDAAI.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.4pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 4.4pF