5AK510JADAH
AVX CorporationAVX Corporation
5AK510JADAH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5AK510JADAH
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 51PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 5AK510JADAH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AK510JADAH
Številka dela 5AK510JADAH Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 51PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4699 pcs Podatkovni list 5AK510JADAH.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 51pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 51pF