5AR5R6DEANI
AVX CorporationAVX Corporation
5AR5R6DEANI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5AR5R6DEANI
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 1KV NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 5AR5R6DEANI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AR5R6DEANI
Številka dela 5AR5R6DEANI Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 5.6PF 1KV NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4950 pcs Podatkovni list 5AR5R6DEANI.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.236" (6.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.6pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 5.6pF