5AR8R0CXBCA
AVX CorporationAVX Corporation
5AR8R0CXBCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5AR8R0CXBCA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 8PF 1KV NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 5AR8R0CXBCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5AR8R0CXBCA
Številka dela 5AR8R0CXBCA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 8PF 1KV NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5548 pcs Podatkovni list 5AR8R0CXBCA.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.236" (6.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Zmogljivost 8pF