5ZH103MEDAA
AVX CorporationAVX Corporation
5ZH103MEDAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5ZH103MEDAA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 5ZH103MEDAA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5ZH103MEDAA
Številka dela 5ZH103MEDAA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4999 pcs Podatkovni list 5ZH103MEDAA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.236" (6.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 10000pF