62O222MGGCM
AVX CorporationAVX Corporation
62O222MGGCM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 62O222MGGCM
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 400VAC RADIAL
Podatkovni listi: 62O222MGGCM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 62O222MGGCM
Številka dela 62O222MGGCM Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 400VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4824 pcs Podatkovni list 62O222MGGCM.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija -
Ocene X1, Y2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Zmogljivost 2200pF