62O331KBDCA
AVX CorporationAVX Corporation
62O331KBDCA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 62O331KBDCA
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Podatkovni listi: 62O331KBDCA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 62O331KBDCA
Številka dela 62O331KBDCA Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 400VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4943 pcs Podatkovni list 62O331KBDCA.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija -
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc Zmogljivost 330pF