AQ125A361FAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ125A361FAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ125A361FAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 360PF 50V 0505
Podatkovni listi: AQ125A361FAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ125A361FAJME
Številka dela AQ125A361FAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 360PF 50V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4937 pcs Podatkovni list AQ125A361FAJME.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 360pF ±1% 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 360pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ125A391GAJME
AQ125A391GAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 390PF 50V 0505
Na zalogi: 5620 pcs
Prenesi: AQ125A391GAJME.pdf
RFQ
AQ125A331GAJME
AQ125A331GAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 330PF 50V 0505
Na zalogi: 5511 pcs
Prenesi: AQ125A331GAJME.pdf
RFQ
AQ125A361FAJME\500
AQ125A361FAJME\500
Opis: CAP CER 360PF 50V 0505