AQ125A361JAJME
AVX CorporationAVX Corporation
AQ125A361JAJME Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ125A361JAJME
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 360PF 50V 0505
Podatkovni listi: AQ125A361JAJME.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ125A361JAJME
Številka dela AQ125A361JAJME Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 360PF 50V 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5724 pcs Podatkovni list AQ125A361JAJME.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient A
Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1313 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - natančen opis 360pF ±5% 50V Ceramic Capacitor A 0505 (1313 Metric)
Zmogljivost 360pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency