AQ149M181FAJBE
AVX CorporationAVX Corporation
AQ149M181FAJBE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ149M181FAJBE
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 180PF 300V 1111
Podatkovni listi: AQ149M181FAJBE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ149M181FAJBE
Številka dela AQ149M181FAJBE Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 180PF 300V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5290 pcs Podatkovni list AQ149M181FAJBE.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 180pF ±1% 300V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency