AQ149M181GAJME\250
AVX CorporationAVX Corporation
AQ149M181GAJME\250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AQ149M181GAJME\250
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 180PF 300V 1111
Podatkovni listi: AQ149M181GAJME\250.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AQ149M181GAJME\250
Številka dela AQ149M181GAJME\250 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 180PF 300V 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4812 pcs Podatkovni list AQ149M181GAJME\250.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient M
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija AQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Lastnosti High Q, Low Loss natančen opis 180pF ±2% 300V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
Zmogljivost 180pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AQ149M181FAJME
AQ149M181FAJME
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111
Na zalogi: 4876 pcs
Prenesi: AQ149M181FAJME.pdf
RFQ
AQ149M181JAJWE
AQ149M181JAJWE
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111
Na zalogi: 5359 pcs
Prenesi: AQ149M181JAJWE.pdf
RFQ
AQ149M181GAJME\1K
AQ149M181GAJME\1K
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111
Prenesi: AQ149M181GAJME\1K.pdf
AQ149M181GAJWE
AQ149M181GAJWE
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111
Prenesi: AQ149M181GAJWE.pdf
AQ149M181JAJBE
AQ149M181JAJBE
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111
Prenesi: AQ149M181JAJBE.pdf
AQ149M181GAJME
AQ149M181GAJME
Opis: CAP CER 180PF 300V 1111