BF074D0474J
AVX CorporationAVX Corporation
BF074D0474J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF074D0474J
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: BF074D0474J.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije BF074D0474J
Številka dela BF074D0474J Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 4234 pcs Podatkovni list BF074D0474J.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija BF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2050
BF074D0474J--
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF