BF074E0184K
AVX CorporationAVX Corporation
BF074E0184K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF074E0184K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD
Podatkovni listi: BF074E0184K.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije BF074E0184K
Številka dela BF074E0184K Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 5665 pcs Podatkovni list BF074E0184K.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija BF
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-2055
BF074E0184K--
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.18µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.18µF